Sztandarowy Zin Uniwersytetu Gdańskiego

Temat: Korbank
...się zdarzać poważnej firmie? Ten certyfikat to w ogóle ściema. Nie ma nic wspólnego z prawdziwym certyfikatem. Jest wygenerowany sztucznie. Nie udało się nawiązać bezpiecznego połączenia poczta.korbank.pl używa nieprawidłowego certyfikatu bezpieczeństwa. Certyfikat nie jest zaufany, ponieważ jest on samopodpisany. Ten certyfikat jest prawidłowy tylko dla osiedlowiec.k.pl. Ten certyfikat utracił ważność 2009-05-27 11:41. ( Kod błędu: sec_error_expired_issuer_certificate) * Powodem tego może być nieprawidłowa konfiguracja serwera albo próba podania się za ten serwer przez podmiot nieuprawniony. * Jeśli użytkownik łączył się wcześniej z tym serwerem, błąd może być tymczasowy – w tej sytuacji należy spróbować ponownie później.
Źródło: teczowe-osiedle.pl/viewtopic.php?t=38Temat: Problem ze stronami na hasła
...zwykle połączenie z tą witryną przebiega bez takich problemów, błąd ten może oznaczać, że ktoś próbuje się podszyć pod tę witrynę. W tej sytuacji nie należy kontynuować. Szczegóły techniczne secure.tibia.com używa nieprawidłowego certyfikatu bezpieczeństwa. Certyfikat nie jest zaufany, ponieważ certyfikat wystawcy utracił ważność. Ten certyfikat nie będzie ważny do 2008-12-09 16:25. ( Kod błędu: sec_error_expired_issuer_certificate) Rozumiem zagrożenie szukalem w panelu sterowania itp. nie jest to tez wina przegladarki bo probowalem zarowno na mozzili jak i na internet explorer. Probowalem na zintegrowanej karcie sieciowej i zwyklej 3 com ze starego pc i dalej tak samo. skaczyly mi sie juz pomysly dla czego moglo by tak byc dlatego prosze o jakies podpowiedzi z gory wszystkim dziekuje za odpowiedzi
Źródło: elektroda.pl/rtvforum/topic1385835.html


Temat: tapety
MICHAL200 mi też nie udało się otworzyć tej czeskiej strony a to co pokazał Firefox: Nie udało się nawiązać bezpiecznego połączenia www.mercedesclub.cz używa nieprawidłowego certyfikatu bezpieczeństwa. Certyfikat nie jest zaufany, ponieważ jest on samopodpisany. Ten certyfikat jest prawidłowy tylko dla www.renault25.cz. Ten certyfikat utracił ważność 2008-02-28 12:07. ( Kod błędu: sec_error_expired_issuer_certificate) * Powodem tego może być nieprawidłowa konfiguracja serwera albo próba podania się za ten serwer przez podmiot nieuprawniony. * Jeśli użytkownik łączył się wcześniej z tym serwerem, błąd może być tymczasowy – w tej sytuacji należy spróbować ponownie później.
Źródło: mb201-124.eu/viewtopic.php?t=10000